Orto-Aidi Poznań

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Orto-Aidi Poznań

Postprzez Amani » 23 października 2012, godz. 09:15

Czy ktoś był przygotowywany przez dr Nedala Aidi w Poznaniu?
Pożegnanie z retrogenią: 19.11.2014 :)
Amani

Orto-Aidi Poznań

Postprzez nik » 29 października 2012, godz. 18:23

Jeśli chodzi o Poznań to tylko dr Kurzawski. Nie wiem po co kombinować z innymi lekarzami, skoro to świetny i sprawdzony ortodonta - który ma pojęcie w ustawieniu zębów do operacji.
Nie zawiedziesz się - facet odwala doskonałą robotę. Konkretniejszego lekarza nie spotkałem.
Leczę się już u P. Dra 1,5 roku, w 2013 mam planowaną operację.
nik
Moderator

Orto-Aidi Poznań

Postprzez Amani » 29 października 2012, godz. 19:50

Ja już się leczę, chciałam tylko wiedzieć kto był przygotowywany też przez tego lekarza.

-- 29 października 2012, godz. 20:52 --

A co w Poznaniu tylko jeden ortodonta a reszta partacze? Partacze z doktoratem? Przesadzasz trochę.
Pożegnanie z retrogenią: 19.11.2014 :)
Amani

Orto-Aidi Poznań

Postprzez nik » 30 października 2012, godz. 19:49

Wskaż mi gdzie nazwałem innych lekarzy partaczami.

Sprawa wygląda tak, że dr Kurzawski ma sprawdzone opinie jeśli chodzi o przygotowanie zgryzu do operacji i ludzie są wybitnie zadowoleni z Jego pracy.
Nie znaczy to, że inni są niekompetentni - inni są po prostu niesprawdzeni, mogą nie mieć tyle doświadczenia jeśli chodzi o przygotowanie zgryzu do zabiegu. Umówmy się - są lekarze, którzy nie zdają sobie sprawy, że istnieje coś takiego jak przygotowanie zębów do operacji - były takie przypadki na tym forum.
nik
Moderator

Orto-Aidi Poznań

Postprzez Ania » 29 grudnia 2012, godz. 18:16

nik napisał(a):Umówmy się - są lekarze, którzy nie zdają sobie sprawy, że istnieje coś takiego jak przygotowanie zębów do operacji - były takie przypadki na tym forum.

Nie umniejszając znaczenia posiadania tej wiedzy przez ortodontę, grunt to, żeby chirurg wiedział o jego istnieniu i pacjent u niego się znalazł.., bo posłanie pacjenta z źle ustawionymi zębami do chirurga, to pół biedy - ostatecznie to chirurg decyduje czy pacjent jest gotowy czy nie...
Ania

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów